Shimano SM-MA-F180P/P2 Disc Brake Adaptor - 180P/P2
Regular price
More stock coming soon
By Shimano
Pickup available at CyclErie Bikes & Service - Erie, CO
Usually ready in 2-4 days
Shimano Disc Brake Adaptors allow the use of different sized rotors to your frame or fork.
- Allows 140mm Post Mount forks and frames to use 160mm disc brake rotor / Allows 160mm Post Mount forks and frames to use 180mm disc brake rotor